Yazlık Eşya Taşıma

İstanbul Bodrum arası yaz aylarında ev eşyası taşımacılığı neredeyse iki büyük kent arasındaki sirkülasyon kadar yoğun gerçekleşmektedir. Gerek komple ve gerekse parça eşya taşıma için Nisan ayından başlamak üzere Ekim aylarına bu yoğunluk devam etmektedir.

Firmamız İstanbul, İzmir ve Bodrum’da ofisleri bulunmasından dolayı ve özellikle parça ev eşyası taşımacılığında deneyimi olmasından dolayı ençok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

İstanbul Bodrum arası günlük ve haftalık seferlerimiz vardır. Bu servisler sayesinde sizlerde İstanbul’dan Bodrum’a kısmi ev eşyası gönderilerinizi zamanında, hızlı ve ekonomik bir şekilde taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Yazlık Ev Eşyası Taşıma

Yazlık Ev Eşyası Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerini Türkiye’de ilk sunan ve bu anlamda gerekli her türlü belge, ekip ve ekipmana sahip olan EGETUR Nakliyat, eşyalarınızı Avrupa standartlarında taşıyarak yeni adresinize ulaştırmaktadır. Yazlık ev eşyası taşımacılığı sistemimiz için daha detaylı bilgiye http://www.parcaesyatasima.com.tr kurumsal web sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Ön bilgi ve fiyatlandırma için 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızı 7/24 arayabilirsiniz…

istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat