Villa Taşıma

EGETUR Evden Eve Taşımacılık, İstanbul  Bodrum arası villa taşımacılığında taşımadan önce ücretsiz ekspertizini taşınacak olan villaya yönlendirmektedir. Firmamızın ekspertizi villada müşterimizle birlikte bir çalışma yapmaktadır. Bazı villa taşımaları 1 veya 2 gün önceden paketleme işlemleri yapılmaktadır. Buda villa veya yalının büyüklüğüne ve taşınacak mesafesine bağlıdır. Ekspertiz elemanımız villada yaptığı çalışmayı rapor eder ve müşterimize nasıl bir hizmet sunacağımızı anlatır. Anlaşma sağlandığı takdirde yapılan anlaşma kağıt üzerine dökülerek sözleşme yapılır ve imzalanır.

Taşıma günü müşterimizin sorunsuz bir taşıma yapabilmesi için ekipte ekstra eleman ve araç takviyesi yapılarak işler hızlandırılmaktadır. Ekiplerimiz villanız da bulunan odaları isimlendirerek her odayı kendi alanında paketlemektedirler. Odaya ait mobilyalar de-monte edilerek paketlenir ufak tefek eşyalar karton kolilere konarak muhafaza edilir ve kolilerin üzerine içindekiler ve oda ismi not düşülür.

Bütün mobilyalar iç aksanı kağıt kraftlı patpatlarla sarılı aşağıdaki resimlerde mobilyaların paketleme şeklini ve kullanılan malzemenin kalitesini görebilirsiniz. Salon da bulunan porselen kristal ve biblo gibi hassas eşyalarınız beyaz kağıtlara ve baloncuklu naylonlara sarılarak çelik karton kolilerde muhafaza edilir. Diğer mobilyalar yine de-monte edilerek paketlenir. Mutfak kırılacakları elemanlarımız tarafından sarılarak kolilere konulur, beyaz eşyalar de-monte edilerek paketlenir taşınılacak evde beyaz eşyalar tekrar tesisatları bağlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

Yatak odalarında gardolaplar de-monte edilmeden önce içerisinde bulunan askılı kıyafetler portatif elbise dolaplarımıza asılır, diğer evde dolapların montaj işlemleri bittikten sonra elbiseler tekrar ütüleri kırışmayacak şekilde yerlerine asılır. Taşınılacak evde bütün eşyalar müşterimizin yönlendirmeleri sonucunda yerlerine yerleştirilir ve kurulumları yapılır, eşyaların yerleşimlerinde kararsız kalan müşterilerimize elemanlarımız tecrübelerine dayanarak yardımcı olabilmekte daha iyi bir dizayn için gerekli gayreti göstermektedirler.

Duvar montajı ve avize montaj işlemlerinde ise müşterimizin isteği üzerine eleman ve ekipman gönderilmektedir.

Sizlerde İstanbul – Bodrum veya Bodrum – İstanbul arası villa nakliyesi hizmetini kurumsal ve profesyonel bir firmadan almak istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz…

istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat