Firmamız tüm Türkiye geneline sunduğu parça eşya taşıma hizmetini İstanbul – Bodrum arası yaz aylarında düzenlediği haftada minimum 3-4 sefer ile yazlıklarına eşya göndermek isteyen siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlara yardımcı olmaktadır. Parça eşya nakliyat işlemini profesyonelce sunan ve çok kısa süre içerisinde eşyalarınızı tarafınıza teslim eden firmamız böylelikle yazlıklarına eşya göndermek isteyen siz değerli müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmaktadır.

parça eşya taşıma

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

1997 yılında Maltepe kurulan daha sonra İzmir şubesini hizmete açan şirketimiz İzmir şubesinin aktif olarak hizmet vermesinden sonra İstanbul – Ege bölgesi arası parça nakliyat hizmetlerini daha sıklıkla sunarak yazlıklarına kısmi eşya göndermek isteyenler için çok büyük avantajlar sunmaktaydı.

2005 yılında Bodrum şubemizi de açarak hizmet yelpazemizi Ege’nin en batı noktasına kadar genişletmiş bulunuyoruz. Özellikle yaz aylarında artan parça nakliye işlemlerini gerçekleştiren firmamız diğer birçok firmanın aksine eşyalarınızı kendi araçlarıyla nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu sayede sorunsuz ve hasarsız bir taşıma işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.

Nakliye işlemleriniz için sizlerden ricamız taşıma tarihinizden 1 hafta öncesinden firmamız ile görüşerek detaylı görüşmeniz ve taşıma organize etmeniz. İstanbul’daki evinizden acil ayrılmanız durumunda firmamız eşyalarınızı sizlerden teslim almakta ve depolarımızda muhafaza etmektedir. Daha sonra istediğiniz zaman tarafınıza teslim edebilmektedir.

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma hizmetleri için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbul Bodrum parça taşıma hizmetimizden yararlanarak aynı güzergahta olan İzmir, Aydın, Muğla, Kuşadası, Milas, Didim, Marmaris ve Datça’ya kısmi ev eşyalarınızı gönderebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için parça eşya taşıma hizmetleri için yayına aldığımız http://parcaesyatasima.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…