Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için EGETUR Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

ofis taşıma

İstanbul Bodrum Ofis Taşıma

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız. Ofis ve banka taşımalarında ise önceden expertiz uygulaması yapılır. Şirketimiz yetkili elemanlarından birini taşınma mahalline göndererek etüt çalışması yaptırır. Burada araç büyüklüğü taşıyıcı sayısı ve gerekli malzemeler tespit edilir. Eksperimiz sonradan yaşanabilecek sorunlara karşı nakil edilecek yeri de tespite gitmekle yükümlüdür. Bu ön çalışmalar sonucunda fiyat teklifi yetkili kişiye sunulur kabulü dahilinde tecrübeli elemanlar ve hidrolik kapaklı araçlarla taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Ofis taşıma işinde yaptığımız işlemler;
•Öncelikle expertiz elemanları tarafından ofisinizin taşınması için tespit yapılı.
•Daha sonra bu tespitler sonucunda ofisinizin taşınma işlemi için bir fizibilite raporu hazırlanır.
•Fizibilite raporu çerçevesinde ofisiniz için gerekli araç ve ekipmanlar sağlanır
•Taşıma günü istediğiniz saatte ofis & işyeri taşıma işlemine başlanır ve sözleşme gereği anlaşınlan saatte işlem tamamlanır.

Titizlige, kaliteye ve bilgiye önem veriyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun. Çağrı Merkezimiz: 444 9 069

İstanbul Bodrum arası ofis taşıma hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ofis nakliye hizmetlerimiz için yayına aldığımız http://ofistasimaistanbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…