Kurumsal Taşımacılık

Firmamız taşımacılık sektöründe zaman ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini gün geçtikce yenilemekte ve işinin uzmanlık gerektirdiğini çok iyi bildiğinde taşımacılık konusunda profesyonel ekiplerle hizmet sunmaktadır.

ofis taşıma

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal taşıma işlemlerinde firmamız en iyi araçlar, en iyi ambalajlama ve paketleme malzemeleriyle ve en önemlisi taşınacak eşyanın durumuna göre o işin en iyi şekilde gerçekleşmesi için o konuda uzman profesyonel elemanlarını görevlendirir. Kurumsal taşıma işlemlerinde ekspertiz eşyanın analizini yapar taşıma için gerekli olan ekip ve ekipmanı belirler maliyetini kurumsal firma temsilcisine teklif şeklinde sunar. Kurumal taşıtıcı firmayla anlaşma durumda sözleşme karşılıklı olarak imzalanır. Şirketimiz taşıma günü işin başına yetkili kişileri tayin ederek işlemlerin sorunsuz şekilde bitmesi için gerekli olan tüm işlemleri yapar.

Taşımanın başından taşınma işleminin sonuna kadar işe hakimdir ve oluşacak her türlü sorunu çözebilecek imkana sahiptir. Firmamız kurumsal müşterisine hiç sebep ve nedenden dolayı yapamayacağı işin sözünü vermez. Taşıma günü verdiği sözden fazlasını yapar. Kurumsal firmaların yalnız araç veya yalnız eleman talepleri de araç boyutu tonajı ve sayısına göre fiyatlandırılır.

Taşımacılık işlemlerinde gerekli olan sigorta işlemlerinide müşteriyle görüşerek yapar. Sigorta ücreti taşımalara dahil değildir.

Sorunsuz bir taşıma yapmak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.