Fuar ve Kongre Taşımacılığı

EGETUR Evden Eve Nakliyat, Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi ya da kurumlara Fuar taşıma – nakliyesi özel hizmetini vermektedir. Fuar ve Kongre malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, Fuar veya Kongre yerinde stant malzemelerinin kurulumu dikkatle ve titizlikle yapılır.

Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere Fuar yada Kongrede sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar veya Kongre bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle  stant malzemelerinizi ve sergilenmiş eşyaları, aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Kongre Taşıma

Kongre Taşıma

Fuar ve Kongre Taşımalarında zaman çok önemlidir. Taşıma esnasında oluşabilecek sorunlarda Fuar veya Kongrenin ertelenmesi yada iptali gibi durumlara mahal vermemek için firmamız minimum hatayla çalışmaktadır. Araçların herhangi bir arızaya mahal vermemek için periyodik bakımları tam ve eksiksiz yapılır. Bununla beraber şehiriçi taşıma belgeleri eksiksiz olarak araçlarda bulundurulur. Olası olumsuz durumlarda yedekte bir araç her zaman bekletilir.

Resimler 2008 yılında firmamızın referansları arasında bulunan Symcon Turizm ve Kongre Organizasyonun düzenlemiş olduğu Veteriner Kongresinden alıntıdır.

Sizlerde İstanbul Bodrum arası gerçekleşecek fuar veya kongre malzemesi taşıma işlemlerinizde firmamızdan destek almak için 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık ile TAM ZAMANINDA GÜVENLİ TAŞIMA

istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat